Як виробники вигадують імена своїм авто — цікаві факти

У багатьох автовиробників свої історії імен моделей машин.

Volkswagen славився цікавим підходом до цієї відповідальної справи. Наприклад, всі пам’ятають суперечку щодо моделі Touareg. Цілий модельний ряд отримав свою назву завдяки народу туареги — єдиному в світі народу півночі Африки, де чоловіки навіть в домашньому колі носять пов’язки на обличчях.

Практично всі моделі «Фольксвагена» отримали назви на честь швидких вітрів, крім моделі Golf — легендарне ім’я походить від течії Гольфстрім.

Scirocco. Вітер з африканської Сахари, що дає Європі хвилі спеки, подарував ім’я цілому автомобільному класу.

Jetta. Утворено від англ. jet stream — струминна течія. Це вузький повітряний потік з великими швидкостями у верхній тропосфері і стратосфері.

Passat. Тропічний вітер, що дме між тропіками круглий рік, в Північній півкулі з північного сходу, в Південному — з південно-східного напрямку.

Інші бренди автомобілів теж приймали рішення в назві своїх машин не просто так — тюркомовні племена кашкайци, що кочують у Ірані, надихнули Nissan на ім’я для своєї моделі Qashqai.

Модель Camaro у Chevrolet бере витоки від Camarade — терміна, що означає бойового товариша або союзника.

Також в назвах авто багато усіляких скорочень і абревіатур: Audi TT — Tourist Trophy, або Dodge SRT — Street Racing Technology.

А іноді машини не можуть отримати задуману назву через присвоєння окремих букв іншими виробниками — наприклад, Tesla так і не заволоділа ім’ям «Sexy» тому, що літеру «Е» присвоїв Mercedes-Benz своєму Е-класу. Або ж Porsche програв Peugeot в цифрах 901, так як нуль посередині може використовувати тільки французький автобренд, але модель 911 Porsche, як виявилося, звучить дуже нічого.

На сьогоднішній день вибір назви автомобілів стає все складніше і складніше. Тому багато компаній спрощують задачу, використовуючи букви як приналежність до класу — Q3, Q5, Q7, як у німецького бренду Audi.

За матеріалами www.avtodream.org

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 339 904,67 гривень

26.06.2020

Фахівці страхової компанії “ОМЕГА” розробили і успішно впровадили продукт з комплексного страхування подорожуючих Україною.

19.06.2020

АСК “ОМЕГА” забезпечує стабільні виплати по ОСАГО в умовах карантину

19.05.2020

Чому у ДТП з пішоходом зазвичай винен водій?

08.05.2020