Страхова компанія «Омега» застрахувала кременчуцьких школярів від нещасного випадку

До Міжнародного дня захисту дітей Придніпровське представництво АСК «Омега» провела добровільне страхування учнів кременчуцьких шкіл від нещасного випадку.
Вже четвертий рік поспіль АСК «Омега» надає страховий захист школярам м.Кременчука на період відпочинку в літніх пришкільних таборах. Учні застраховані  на термін з 31 травня по 17 червня 2013 року. Страховий захист отримали близько 1000 дітей з 17 шкільних таборів. Загальна страхова сума склала майже 3 млн. грн. Крім того, за акційною програмою були застрахована частина викладачів кременчуцьких пришкільних таборів.
За словами Директора Придніпровського представництва АСК «Омега» Юрія Яковенка, відправляючи школяра в літній табір, батькам необхідно пам'ятати, що всілякі нещасні випадки і травми у дітей шкільного віку нерідкі, і повністю захистити дитину від неприємних несподіванок практично неможливо. «Договір добровільного страхування дітей від нещасного випадку від АСК «Омега» надає батькам реальні можливості компенсувати витрати на відновлення здоров'я дитини, яке може постраждати внаслідок всіляких ризиків» – сказав Юрій Яковенко.

АСК «Омега» — 25 років надійного страхового захисту

08.11.2019

АСК «Омега» переуклала договори страхування з великими підприємствами

30.10.2019

АСК «Омега» виплатила 29 784 грн. за Договором обов’язкового страхування від нещасного випадку на транспорті

29.10.2019

В Україні створюють електронні водійські права

24.10.2019