АСК “Омега” – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2020.

5 вересня в Києві, на території Національного музею народної архітектури та побуту в с. Пирогів, вперше відбулася найочікуваніша спортивна подія – Spartan Race Ukraine 2020.
АСК “Омега” виступила Генеральним страховим партнером заходу.
Всі учасники забігу (757 осіб) були застраховані від нещасного випадку на час проведення забігів.
Крім того, всі призери дитячих забігів в 4-х вікових категоріях, які посіли перше, друге і третє місця, були додатково нагороджені персональними Договорами страхування від нещасного випадку на рік (при цьому страховка покриває заняття всіма видами спорту).

Spartan – світовий лідер в забігах з перешкодами на дистанції різної довжини (від 5 до 10 км) і складності. У забігах беруть участь як професіонали, так і любителі. Кожен, незалежно від їх можливостей і віку, може зануритися в неймовірні спортивні пригоди.

“Spartan Race – це набагато більше, ніж просто гонки, це – цілий вибух емоцій і справжній незабутній досвід. На учасників чекають різноманітні випробування: біг, стрибки, подолання перешкод і багато іншого. Це можливість загартувати дух, випробувати власну силу волі і познайомитися з такими ж відчайдушними любителями пригод. на перший погляд, може здатися, що змагання розраховані тільки на професійних спортсменів, але це не так. Взяти участь і пройти дистанцію до кінця зможе кожен. Варто лише заручитися підтримкою друзів і ступити на старт. “- коментують організатори.

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 170 000 гривень

28.10.2020

АСК «Омега» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA

13.10.2020

Основні показники діяльності АСК “ОМЕГА” за 1 півріччя 2020 року

30.09.2020

Новий офіс страхової компанії «ОМЕГА»

07.09.2020