АСК «ОМЕГА» застрахувала понад 9 тис. співробітників групи компаній «Феррекспо» за програмою ДМС

Дванадцятий рік поспіль працівники Полтавського, Єристівського та Біланівського гірничо-збагачувальних комбінатів, що входять до групи «Феррекспо», довіряють турботу про своє здоров’я страхової компанії «ОМЕГА».

Згідно з умовами нового договору, кількість застрахованих співробітників підприємств складе більше 9 тисяч осіб.

«З року в рік ми постійно вдосконалюємо програми добровільного медичного страхування, розширюємо кількість партнерських клінік, медичних кабінетів і аптек по всій Україні – говорить Начальник управління медичного страхування АСК« ОМЕГА» Віктор Дощинський – новий договір не став винятком. Значно розширилася географія лікувально-профілактичних установ – тепер для надання медичної допомоги залучаються не тільки комунальні ЛПУ, а й приватні клініки, істотно зросли ліміти на лікарські препарати. Завдяки тому, що програмою передбачено лікування онкологічних захворювань, застраховані отримали можливість проходити курси хіміотерапії, що істотно збільшує їх шанси на одужання. Надання медичної допомоги та контроль якості наданих послуг, буде здійснювати цілодобовий спеціалізований диспетчерський центр».

«Хотілося б відзначити, – продовжує Віктор Дощинський, – що за одинадцять років співпраці з «Феррекспо» нами досягнуті значні результати зі зміцнення здоров’я співробітників компанії: надано допомогу по 245 853 страхових подіях, в два рази знижена кількість ускладнень при захворюванні ГРВІ, грипу, інших простудних захворювань, загальна кількість виданих лікарняних листів зменшилася на 37%.

Знаючи і постійно відчуваючи турботу керівників підприємств групи «Феррекспо» про здоров’я своїх працівників ми не збираємося зупинятися на досягнутих результатах, і надалі готові розширювати перелік наданих послуг та покращувати рівень обслуговування застрахованих».

АСК «ОМЕГА» — 27 років!

10.11.2021

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 546753,44 гривень

29.09.2021

Електромобілі в ремонті виявилися значно дорожче бензинових авто

28.09.2021

АСК «ОМЕГА» виплатила відшкодування по полісу ОСЦПВ в розмірі 130 000 гривень

16.09.2021