АСК «ОМЕГА» уклала договори добровільного медичного страхування з підприємствами.

Акціонерна страхова компанія «ОМЕГА» уклала договори добровільного медичного страхування з підприємствами, серед яких ТОВ «Схід – Руда», «Беланівський ГЗК», «Єристівський ГЗК».
Кількість застрахованих осіб на цих підприємствах перевищило 2,5 тисячі осіб.
Сума відповідальності АСК «ОМЕГА» за Договорами склала 38 млн. гривень.
Протягом терміну страхування (1 рік) Компанія забезпечить застрахованих співробітників цих підприємств і членів їх сімей страховим захистом за програмою «Корпоративна Плюс». Програма передбачає комплексне медичне обслуговування з медикаментозним забезпеченням.
  «Ми не перший рік співпрацюємо з цими підприємствами з добровільного медичного страхування. Створена і вдосконалена за ці роки система супроводу договорів дозволяє нам постійно покращувати якість обслуговування, збільшувати кількість лікувальних установ, в яких надають медичну допомогу застрахованим особам, розширювати спектр медичних послуг, – прокоментував Віце-президент АСК «ОМЕГА» Литвинов Анатолій Вікторович. – Особливість укладених в цьому році договорів з цими підприємствами полягає в тому, що, незважаючи на серйозну політичну ситуацію в країні, глибоку економічну кризу, різке підвищення цін на лікарські препарати, предмети медичного призначення та медичні послуги, нам вдалося знайти компромісне рішення і, при незначному збільшенні страхового платежу, утримати страхове покриття на досить високому рівні ».
Договори добровільного медичного страхування діють протягом 2015 на всій території України.

АСК «Омега» виплатила 110 000 грн. за Договором добровільного медичного страхування

12.12.2019

АСК «Омега» виплатила 40 000 грн. за Договором добровільного медичного страхування

04.12.2019

АСК «ОМЕГА» виплатила відшкодування в сумі 334 889,06 грн. за договором КАСКО

28.11.2019

АСК «ОМЕГА» виплатила відшкодування в сумі 229 796,97 грн. за договором КАСКО

21.11.2019