АСК «ОМЕГА» в січні 2015 року уклала договір ДМС з ПАТ «Полтавський ГЗК»

Акціонерна страхова компанія «ОМЕГА» в січні 2015 уклала договір добровільного медичного страхування з ПАТ «Полтавський ГЗК». Близько 9,5 тисяч працівників підприємства та членів їх сімей отримали страховий захист і гарантії амбулаторно-поліклінічної, стаціонарної допомоги при гострих захворюваннях, загостренні хронічних хвороб, травмах.
Страхова сума за укладеними договорами склала більше 140 млн. гривень.
«За 7 років співпраці значно покращилась якість надання медичної допомоги, розширилася географія лікувально-профілактичних закладів для надання медичної допомоги Застрахованим особам, забезпечення їх лікарськими препаратами і предметами медичного призначення. Відчутні результати досягнуті нами в лікуванні захворювань щитовидної залози, що важливо, тому що підприємство знаходиться в ендемічному по даному захворюванню регіоні. Робота з профілактики захворювань, якій АСК «ОМЕГА» приділяє серйозну увагу, привела до істотного зниження кількості видаваних лікарняних листів і днів непрацездатності, – зазначив начальник управління медичного страхування АСК «ОМЕГА» Дощинський Віктор Олексійович.
Цього року Компанія взяла на себе зобов’язання в період дії Договору страхування забезпечити профілактику захворювань серця, неврологічних і онкологічних захворювань, продовжити роботу з профілактики захворювань ендокринної системи.
Договір діє протягом 2015 на всій території України.

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 546753,44 гривень

29.09.2021

Електромобілі в ремонті виявилися значно дорожче бензинових авто

28.09.2021

АСК «ОМЕГА» виплатила відшкодування по полісу ОСЦПВ в розмірі 130 000 гривень

16.09.2021

19 серпня 2021 р. проведено навчальний семінар для працівників АСК «ОМЕГА»

25.08.2021