АСК «ОМЕГА» в січні 2015 року уклала договір ДМС з ПАТ «Полтавський ГЗК»

Акціонерна страхова компанія «ОМЕГА» в січні 2015 уклала договір добровільного медичного страхування з ПАТ «Полтавський ГЗК». Близько 9,5 тисяч працівників підприємства та членів їх сімей отримали страховий захист і гарантії амбулаторно-поліклінічної, стаціонарної допомоги при гострих захворюваннях, загостренні хронічних хвороб, травмах.
Страхова сума за укладеними договорами склала більше 140 млн. гривень.
«За 7 років співпраці значно покращилась якість надання медичної допомоги, розширилася географія лікувально-профілактичних закладів для надання медичної допомоги Застрахованим особам, забезпечення їх лікарськими препаратами і предметами медичного призначення. Відчутні результати досягнуті нами в лікуванні захворювань щитовидної залози, що важливо, тому що підприємство знаходиться в ендемічному по даному захворюванню регіоні. Робота з профілактики захворювань, якій АСК «ОМЕГА» приділяє серйозну увагу, привела до істотного зниження кількості видаваних лікарняних листів і днів непрацездатності, – зазначив начальник управління медичного страхування АСК «ОМЕГА» Дощинський Віктор Олексійович.
Цього року Компанія взяла на себе зобов’язання в період дії Договору страхування забезпечити профілактику захворювань серця, неврологічних і онкологічних захворювань, продовжити роботу з профілактики захворювань ендокринної системи.
Договір діє протягом 2015 на всій території України.

АСК “Омега” – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2020.

11.09.2020

Новий офіс страхової компанії «ОМЕГА»

07.09.2020

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву та АСК «Омега» уклали договір про співпрацю

03.08.2020

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 339 904,67 гривень

26.06.2020